Přeskočit na hlavní obsah

#182 Vyhlášení GIVEAWAY!

Ahoj čtenáři!
Dva týdny jsou za námi a máme tu vyhlášení giveaway o poukaz do restaurace Crystal Bar & Restaurant v Praze + tašku! 

Než oznámím výherce, tak bych vám všem soutěžícím chtěla poděkovat za účast. Věřím, že vytvoření kolekce na stránkách Zomato pro vás nebylo jen povinností, ale i zábavou, o kterou jste se mohli podělit se svými přáteli. Doufám, svého profilu ještě rádi využijete :-) 

A teď chvilka napětí... 


Výherci moc gratuluji, brzy ho kontaktuji. Přeji mu, aby si výhru náležitě užil a třeba se i podělil o recenzi! :-) 

V poslední řadě chci také poděkovat vedení Zomata za poskytnutí voucheru do soutěže a vám ostatním popřát krásný večer!

Vaše,

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.